Čím více slunce,
tím menší účty

Radikální snížení provozních nákladů.

Vyšší konkurenceschopnost
a dosah podnikání.

Vše zařídíme za Vás,
řešení na klíč bez starostí.

Pro korporátní firmu i pro rodinný podnik

Jste velká společnost, nebo třeba menší rodinný podnik? Naši nabídku dokonale přizpůsobíme na míru k Vašim potřebám – rozdílné firmy, rozdílné potřeby, rozdílná řešení!

Nejen že s fotovoltaickou elektrárnou snížíte radikálně provozní náklady, ale vzroste tím také Váš kredit u klientů, kteří myslí nejen do budoucnosti, ale také proekologicky. Dáváte jasně najevo, že Vám na planetě záleží.

Je to snadné. Jsme s vámi v každém bodu realizace projektu. Poskytneme Vám bezplatnou konzultaci, provedeme nezbytné kroky ke schválení instalace, zajistíme technické poradenství, provedeme návrh a nakonec to vše nainstalujeme. A tam to nekončí. I nadále budeme vaší výrobnu vzdáleně monitorovat. A v případě poruchy je tu náš servisní tým. 

Buďte nezávislí! A co nevyužijete, můžete prodat.

Buďte nezávislí! A co nevyužijete, můžete prodat. Není to jen o tom, kolik ušetříte. Veškerý Váš vygenerovaný přebytek je možné prodat do distribuční sítě. Na odkup Vám rádi doporučíme finančně zajímavého partnera.

Kromě fotovoltaiky v naší nabídce najdete také nabíjecí stanice pro elektromobily a úložiště energie.

Na budoucnosti záleží!

Dotační programy pro firmy

V prvním kroku se soustředíme na to, abychom pro Vás zajistili maximální možnou výši dotace. V této oblasti nám pomáhá náš partner – společnost Enovation – která se orientuje ve všech oblastech od výroby a energetiky přes výzkum, vývoj a zdravotnictví až po zelené podnikání a elektromobilitu. Díky více než 90% úspěšnosti schvalování dotací si vybudovali silnou pozici jedničky na trhu a na přípravě některých programů se přímo i podílejí.

Jak fotovoltaika funguje?

Fotovoltaická elektrárna se skládá z fotovoltaických panelů, střídače a regulátorů toku energie. V případě hybridní fotovoltaické elektrárny je možné ukládat energii do baterií.

Ráno, polojasno

Ráno, nebo když je polojasno, fotovoltaická elektrárna nemusí vyrábět potřebné množství elektřiny na pokrytí potřeb firmy. Může chybějící energii doplnit z distribuční sítě.

Během dne

Při dostatečné velikosti vyrábí fotovoltaická elektrárna více energie, než firma spotřebuje. Přebytky jsou prodány do sítě, což generuje další zisk.

Zataženo, v noci

V noci fotovoltaická elektrárna nevyrábí. Na provoz firmy se automaticky začne používat energie uložená v baterii, následně z distribuční sítě.