Dotace

Nová zelená úsporám
pro rodinné domy.

Nová zelená úsporám
pro bytové domy.

Dotace
pro podniky a obce.

Dotace a státní podpory Nová zelená úsporám

 Nová zelená úsporám – dotace do výše až 205.000 Kč, která je poskytována na rodinné domy.

Instalace wallboxu – státní podpora se poskytuje také pro instalaci nabíjecí stanice pro elektromobily, a to i v případě, že elektromobil nevlastníte.

Dotační bonus pro strukturálně postižené kraje – v Karlovarském, Ústeckém a Moravskoslezském kraji výše dotace pro fotovoltaiku narůstá o dalších 10 %.

Dotace z programu „Nová zelená úsporám“ řešíme v rámci našeho interního procesu. Jediné, co od Vás budeme potřebovat k úspěšnému vyřízení Vaší dotace získat, je AIS kód. Tento AIS kód Vám samozřejmě pomůžeme vygenerovat v Dotačním systému a pak už je vše na nás. Díky tomu že, celý proces vyřízení dotace probíhá online, se můžete kdykoliv podívat v jaké fázi se Vaše žádost nachází.

Nová zelená úsporám pro bytové domy

Veřejný fond životního prostředí podporuje také fotovoltaiky pro bytové domy, tedy i SVJ nebo domy v osobních vlastnictvích rozdělené na několik majitelů. I v tomto případě pro Vás máme plnou podporu, nicméně jsou zde dílčí technická a právní úskalí, na která díky nám nenarazíte. Ozvěte se a udělejte si „blok“ zelenější.

Podpora podniků a obcí

Vzhledem k finančnímu objemu ve firemních a obecních dotacích jsme našli silného partnera, který v tomto sektoru působí již 15 let a získal klientům přes 32 miliard korun.

Firemní zákazníky, kteří plánují čerpat dotaci, předáváme do péče firmy enovation se kterou úzce spolupracujeme. Díky této spolupráci, vždy ze své žádosti vytěžíte maximum!