Investujte do fotovoltaické farmy

Zpracujeme analýzu
návratnosti investice.

Vybereme lokalitu,
vypracujeme návrh.

Navrhneme a postavíme kompletní zařízení.

Jste investor, který hledá zajímavý investiční projekt?

Solární elektrárny jsou ideálním řešením! Zakládejte fotovoltaické elektrárny a vydělávejte peníze ze solární energie. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem lokality i s vypracováním koncepčního návrhu solární elektrárny.

Společně provedeme ekonomickou analýzu, abychom stanovili očekávanou návratnost investic. Navrhneme a postavíme zařízení s ohledem na Vaše individuální potřeby.

Solární elektrárny

Jedná se o zařízení s výkonem od několika kilowattů, až po desítky megawatt. Jedná se o pozemní zařízení vybudované za účelem výroby a distribuce elektrického proudu do sítě. Elektrárna o výkonu 1 MWh zabere průměrně 1 hektar, nejvhodnější je rovná plocha nebo pozemek, který má jižní svah. Pozemek, na kterém bude zařízení postaveno, by měl být vzdálen max. 200 m od elektrického vedení a nesmí se nacházet v blízkosti budov a stromů, které by omezovaly přístup slunečního světla.

Co největší dotaci pro Vás získá náš partner

Proč investovat právě do fotovoltaiky?

Setkejte se s naším energetickým poradcem a zjistěte, jak začít investovat do fotovoltaických elektráren.

 

Investice

Vydělávejte na sluneční energii. Návratnost investice je výrazně atraktivnější při srovnání s úrokovými sazbami, které jsou dostupná na investičním trhu.

Bezpečnost

K realizovaným projektům přistupujeme individuálně. Postaráme se o systematickou údržbu i servis zařízení.

Kvalita

Obdržíte produkt nejvyšší kvality. Používáme výhradně certifikované součásti, které budou nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.